background background background background background background background background background
img

36 24 workshop production

Hareket tarihi 25 Ekim 2007

36 24 Workshop Production, Onur Osman Belen'in 25 Ekim 2007 yılında Ankara'da kurduğu yapıdır.

Yapının birincil özelliği üretiminin tamamını deneyselliğe dayanmasıdır. Deneysellikte sürekli arayış vardır. Yaratıcıdır; ama evresel adımlarla ilerler. Her şeyin bir nedeni, sonucu vardır ve tabi ki her üretimin bir süreci Sürekli yeni olanı üretmek, insani kaygılarla çalışma şeklini oluşturmak, samimi ama bir o kadar da gerçekçi olmaktır derdi. Evet derdi vardır, hayatla ve hayata dair her ayrıntıyla... Bu dertlerin peşinden koşar.Bıkmadan usanmadan dünya literatürünü takip ederken, fotoğrafla ilgili-ilgisiz her gelişmeyi bitmek bilmez bir iştahla izler. Kurulduğu günden bu yana elde ettiği yükseliş grafiğinin en önemli unsuru bu iştahta gizlidir. Doğayı taklit eder ve ışığı takip eder aslında. Bir ışık ve bir bakıştır sihri Makine ve ekipmana olan tutkusu, teknolojik günceliği bu işin sosudur sadece. Yatırımları ve kurduğu stüdyoyla adından söz ettiren bu sos elbette fark yaratır. üzgün ve cesurdur. önceleri meraklı ve belki de inanmaz gözlerle kendisini izleyenlerin, zamanla ve çalışmalarının sonuçlarını gördükçe takdir ve tebriklerine alışmıştır. Güvenin tek kaynağı vardır o da özdedir diyerek çıktığı bu deneysel yolculuk, yeni rotalar, yeni araçlar ve yol arkadaşlarıyla devam etmektedir.Çocuklar yetiştirmek ister 36 24. Evrensel filmler çekmek ister.

Güçlü projeler için güçlü yatırımları hedefler. Para da kazanmak gerekir hayatta. Evet, yat da almak ister, yatırım yapmak da Ama en çok da yetiştirdiği on binlerce öğrencisi olsun ister.

Bunlar hayal değil 36 24'ün emin adımlarla yürüdüğü yolun ta kendisidir.

İşi gücü dünya derdi budur. Bu söz, bir bakıma karşılıklı aynalardan birbirine yansıyan sonsuz görüntü gibidir. İşi gücüdür, gücü de işi Dünya dertleri işin kendisi, işlerindeki dert de dünyasıdır. Aynaların arasına geçip bize katılabilirsiniz. Bir ışık ve bir bakıştır tüm vaadimiz